Me oleme Eesti kapitalil tegutsev ettevõte mis on oma visiooniks seadnud tarbijale kanepi toodete tutvustamise. Ühtlasi tegeleme ka müügiga E-Poes www.420.ee ja meie butiigis pealinnas Tallinnas.

Kanep on mitmekülgne taim ja seda on võimalik kasutada erinevatel eesmärkidel. Meie keskendume mahe CBD kanepist valmistatud toodetele, millel ei ole psühhoaktiivset toimet ja mis on EU enamikes riikides seal juures ka Eestis legaalne. Te ei pea kartma tooteid tellides, et õiguskaitse organid tulevad Teid kimbutama.

Me valime oma koostööpartnereid hoolikalt, testime tooteid ja toome turule ainult parimat kvaliteeti näidanud tooteid. Enamus meie tootevalikus olevad tooted kuuluvad preemium klassi, see tähendab, et tooted on kõrgkvaliteetsed ja nende arendamisse on pandud palju ressursse ja energiat. Kõrgkvaliteetsetel toodetel on reeglina ka kõrgem hind, aga ka väiksem kulu ja tõhusam toime. Me oleme võtnud oma südameasjaks hinda hoida võimalikult madalal, et head tooted jõuaks eestlasteni ka hea hinnaga. Kõige tähtsam on siiski olla kasulik meie endi inimestele, tutvustada alternatiivide võimalusi ja tutvustada just alternatiivide väga tõhusat toimet. Inimene on sündinud loodusesse ja loodus ravib ka inimest 🙂.

Tootevalikuga on võimalik tutvuda aadressil: www.420.ee
Instagrammis leiab meid nimega: 420_estonia
Ja facebookis nagu me teame: 420 Estonia

Are you 18 or older? This website requires you to be 18 years of age or older. Please verify your age to view the content, or click "Exit" to leave.